You are here
Domov > Zdravie a štýl > Pánska móda alebo čo nesmie chýbať v pánskych šatníkoch

Pánska móda alebo čo nesmie chýbať v pánskych šatníkoch

Viaceré ženy využili čas strávený doma počas karantény na dôkladne pretriedenie šatníka. Známe módne značky produkujú ročne množstvo trendy kúskov oblečenia a ak si ženy chcú zaobstarať niečo nové, musia si predsa uvoľniť miesto v šatníku.

Väčšina mužov sa ale aktuálnymi módnymi trendmi neriadi a nosia to, v čom sa cítia pohodlne.

Ktoré pánske kúsky oblečenia by ale v pánskych šatníkoch nemali chýbať?

Pánske mikiny s potlačou a bez kapucne

Pánske mikiny bez kapucne v rôznych farbách by v pánskych šatníkoch nemali chýbať. Muži si pod ne nemusia dávať vôbec nič, čím budú vlastne tieto mikiny slúžiť aj ako tričká s dlhými rukávmi. Pánske mikiny s potlačou a bez kapucne môžu nosiť na jar, ale aj cez leto, keď sa ochladí.

Odporúčame uprednostňovať pánske mikiny vyrobené z bavlny a z polyesteru. Materiál je jemný, priedušný, príjemný na dotyk, prilieha k telu a pohodlne sa nosí.

V pánskych šatníkoch by nemali chýbať mikiny bez kapucne v neutrálnych farbách (v sivej, béžovej, hnedej, čiernej), ale aj mikiny vo výraznejších farbách.

Pánske mikiny s kapucňou

Pánske mikiny s kapucňou sú oblečením, ktoré sa dá nosiť počas celého roka a práve preto by muži mali mať v pánskom šatníku pár kvalitných pánskych mikín s kapucňou. Odporúčame aj mikiny s kapucňou na zips, ktoré môžu nosiť aj v zime na dlhé tričká s rukávmi, ale aj mikiny s kapucňou bez zipsu, ktoré sú nositeľné skôr v teplejších ročných obdobiach, nie v zime.

Mladí muži sa nemusia báť ani výraznejších neónových farieb.

Pri výbere mikiny je potrebné zohľadniť nielen veľkosť, ale aj strih, kvalitu materiálu a kvalitu šitia.

Bavlnené tričko s krátkymi rukávmi

V pánskych šatníkoch nesmú chýbať ani klasické bavlnené tričká s krátkym rukávom. Odporúčame predovšetkým bavlnené biele, čierne, sivé tričká, ktoré budú pohodlné a kvalite ušité. Ak si nebudete vedieť zladiť k farebným mikinám, bundám, či nohaviciam vrchný diel oblečenia, môžete si obliecť práve neutrálne bavlnené tričko s krátkymi rukávmi.

Pridaj komentár

Top