You are here
Domov > Nezaradené > Aké tonery nájdete v ponuke a ktoré sú tie najlepšie?

Aké tonery nájdete v ponuke a ktoré sú tie najlepšie?

Tlačiarne sú súčasťou snáď každej kancelárie. Ako veľmi dobre vieme, bez náplní by tlačiarne nemohli plnohodnotne fungovať. Ponuka náplní do tlačiarne, alebo ak chcete tonerov, je veľká a nájsť kvalitné tonery môže byť pre niekoho príliš komplikované.

Ak si chcete kúpiť dobré tonery, aké tonery nájdete v ponuke a ktoré sú tie najlepšie?

Originálne tonery – najlepšie, ale najdrahšie

Suverénne najkvalitnejšími tonermi sú originálne tonery. Ich výrobu majú na starosti práve firmy, ktoré vyrábajú aj tlačiarne. Pri originálnych toneroch vás odradí zrejme ich vyššia cena, avšak ak vám na cene príliš nezáleží a ste ochotní si priplatiť za kvalitu, potom vám originálne tonery odporúčame. Ak ale hľadáte lacnejšie tonery Xerox, odporúčame vám pozerať ich mimo ponuky originálnych tonerov.

Pri originálnych toneroch si zaplatíte aj za značku, čo ale mnohým veľkým firmám, či spoločnostiam, ktorí tlačiarne využívajú viackrát denne, nevadí.

Kompatibilné tonery

Najpredávanejšími tonermi sú ale kompatibilné tonery. Prečo? Tieto tonery sú kvalitou veľmi podobné práve tým originálnym, len nie sú také drahé. Ak by ste chceli objednávať tonery Epson, v ponuke kompatibilných toneroch ich bez problémov nájdete.

Sú kvalitou veľmi podobné tým originálnym, len s tým rozdielom, že pri kompatibilných si nebudete platiť za značku.

Renovované tonery

Ak vám až tak nezáleží na kvalite a v prvom rade budete chcieť ušetriť peniaze, objednávajte si repasované, alebo aj renovované tonery. Jedná sa o tonery, ktoré boli znovu naplnené novým tonerovým práškom, čiže v podstate pomáhajú šetriť aj životné prostredie.

Pri výbere tonerov je potrebné uprednostňovať kvalitu nad cenou. Ak vás ale financie limitujú, voľte preto lacnejšie tonery, ktoré vo výrazne miere nezasiahnu do vášho finančného rozpočtu. Rozhoduje aj to, ako často tlačíte a či kupujete tonery do domácej kancelárie, alebo do firmy, do firemných tlačiarní.

Pridaj komentár

Top