You are here
Domov > Nezaradené > Kvalitné náradie od slovenskej firmy, ktoré ocení každý domáci kutil

Kvalitné náradie od slovenskej firmy, ktoré ocení každý domáci kutil

Viacerí muži majú doma svoje vlastné dielničky, kde sa môžu naplno venovať tvoreniu. Domáca dielňa býva pre ženy chaotickým miestom, kde je náradie, z ktorého aspoň polovica je taká, o ktorej ani len netušia, na čo sa používa.

Ak ste domáci kutil a zariaďujete si domácu dielňu, rozhodne by ste si mali vyberať náradie, ktoré je kvalitné, ideálne od slovenskej firmy.

Náradie od firmy NTV- náradie SK

Ak túto slovenskú firmu vôbec nepoznáte, mali by ste sa s ňou čím skôr zoznámiť. Na českom a slovenskom trhu pôsobí už od roku 2001, čo je neuveriteľných 19 rokov. Za tie roky si získala množstvo spokojných klientov. Špecializuje sa predovšetkým na predaj závitníkov. Ak potrebujete do svojej dielničky práve závitníky a iné kutilské vybavenie potrebné k závitníkom, odporúčame vám nájsť si firmu NTV-náradie SK a vybrať si vhodné náradie, ktoré potrebujete. V ponuke nájdete najkvalitnejšie tvrdokovové vrtáky, škrabáky, strojné závitníky, tvárniace závitníky, ručné závitníky, závitové očká, záhlbníky plátkové, ale aj frézy, či posuvné meradlá.

Ak niektoré z tohto vybavenia potrebujete, na eshope zavitniky.sk nájdete celé toto vybavenie pre domácich kutilov, ale aj do firiem, ktoré toto náradie potrebujú.

Škrabáky NOGA

Veľký záujem je predovšetkým o ručné závitníky, frézy, ale aj škrabáky. V ponuke tejto firmy nájdete značkové škrabáky NOGA. Jedná sa o ručný nástroj, ktorý sa primárne používa hlavne na opracovanie kovov a plastov. Systém NOGA vám umožňuje vymeniť nôž a dať ho do pôvodného držiaka. Sú vysokokalitné, takže môžete očakávať dlhú životnosť a 100% kvalitu. Vybrať si môžete zo škrabákov na zrazenie hrán a zo škrabákov na odstránenie triesky. Vo firmách sa zúžitkujú oba. Domáci kutili využijú najmä tie, ktoré umožňujú zrazenie hrán.

Ak chcete kvalitné náradie, vyberajte si ho od firmy NTV-náradie SK, ktorá má dobrú povesť nielen u nás, ale aj v Čechách.

Zdroj obrázka:

Autor: Everyonephoto Studio  / Shutterstock.com

Pridaj komentár

Top