You are here
Domov > Nezaradené > Potreby do každej kancelárie

Potreby do každej kancelárie

writer working on typewriter in office

Pre vybavenie aj bezproblémový chod kancelárie je potrebné veľké množstvo vecí. Od kancelárskeho nábytku, cez počítače, tlačiarne, zakladače, papier, perá až po gumy a ceruzky. Či už zariaďujete nové pracovisko alebo len musíte niečo doobjednať, máme pre vás tip, ktorým ušetríte. 

Náplne do tlačiarní za rozumné ceny

Náplne do tlačiarní sú položka, ktorá sa na faktúrach či bločkoch za nákupy vyskytuje pomerne často. Veď tlač dokumentov patrí na každom pracovisku k dôležitým činnostiam, bez ktorých sa nezaobídete. Pri nákupe však môžete ušetriť. A to aj vtedy, ak si objednáte kvalitné, nové náplne do tlačiarní.

Riešením sú alternatívne náplne, ktoré ponúkajú rovnakú kvalitu tlače ako tie originálne. Rozdiel oproti originálnym náplniam je len v tom, že ich nevyrába výrobca vašej tlačiarne. Neplatíte tak za jeho značku. Alternatívne náplne sa však vyrábajú len z nových, dosiaľ nepoužívaných, komponentov podľa platných ISO noriem.

Práve to je zárukou ich kvality a dokonalej kompatibility s tlačiarňou, pre ktorú sú určené. Nemusíte sa preto obávať žiadnych problémov pri výmene náplne ani samotnej tlači. Alternatívne produkty ponúkajú lacnejšie riešenie bez toho, aby vás v čomkoľvek obmedzilo. Výrobcovia garantujú tiež porovnateľnú kapacitu v počte vytlačených strán.

Tonery pre každú tlačiareň

Alternatívne tonery za ceny, ktoré potešia, si môžete kúpiť pre všetky značky tlačiarní. Či už potrebujete tonery Canon, HP, Brother, Epson, Dell alebo OKI, môžete sa spoľahnúť na ich dostupnosť i kvalitu.

Alternatívy pre iné značky tlačiarní si môžete vybrať pre čierno-bielu aj farebnú tlač. I alternatívne tonery spĺňajú prísne požiadavky na kvalitu. Nejedná sa o repasované tonery, v ktorých nájdete len nový tonerový prach. Pri výrobe sa používajú všetky nové komponenty.

Pridaj komentár

Top