You are here
Domov > Šport a technológie > Ako zlepšiť vzhľad staršieho auta

Ako zlepšiť vzhľad staršieho auta

Pribúdajúce roky vidieť nielen na naše pleti, ale aj na automobile. Životnosť automobilov je rôzna. Veľký vplyv na ich životnosť má predovšetkým starostlivosť majiteľov áut o samotné automobily, kvalita komponentov (súčiastok), ale aj spôsob jazdy.

Ako ale zlepšiť vzhľad staršieho auta?

Použite autopoťahy

Najviac namáhanými časťami interiéru nie je len povrch volantu a riadiacej páky, ale aj sedačky. Pri malých deťoch a domácich miláčikoch je náročné udržať čalúnenie sedačiek čisté, bez fľakov, či škrabancov od pazúrov domáceho miláčika.

Zlepšiť vzhľad vášho auta, konkrétne interiéru, vám môžu práve nové autopoťahy. Odporúčame kupovať nové autopoťahy zo 100% bavlny – prírodného materiálu, ktorý sa vyznačuje vysokou stálosťou farieb a odolnosťou voči oderu, či roztrhnutiu. Autopoťahy by mali priliehať k sedačke, nemali by sa posúvať a ideálne ak by boli na vnútornej strane podložené kvalitnou PUR penou. Zároveň by sa mali jednoducho navliekať, ale aj zvliekať. Autopoťahy ochránia sedačky pred špinou a zároveň vám výrazne zjednodušia údržbu interiéru.

Kúpte si nové puklice

Kúpa diskov je veľká investícia a na starších autách častejšie vidíme práve puklice. Ak chcete zlepšiť vzhľad vášho auta, odporúčame vám kúpiť nové, kvalitnejšie puklice. Kvalitnejšie puklice dodajú vášmu autu modernejší vzhľad, budú dokonale sedieť na kolesách, budú odolné voči korózii,  soli a chemikáliám. Zároveň by sa mali tieto puklice jednoducho čistiť.

Vymeňte opotrebované koberčeky

Už pri kúpe áut máme možnosť si dokúpiť k nim aj koberčeky do auta. Ak tie vaše sú už značne opotrebované, vyberte si štýlové koberčeky do auta, samozrejme veľkostne vyhovujúce. Gumové rohože so zvýšenými okrajmi zachytia všetky nečistoty, ktoré sa vám nalepili na podrážky.

Zlepšiť vzhľad auta dokážete okrem autopoťahov, nových puklíc, či koberčekov do auta aj s pomocou nového výfuku (meniť len ak ten starý je znehodnotený), inštaláciou moderných deflektorov, či náterom hrdzavejúcich častí auta.

Pridaj komentár

Top