You are here
Domov > Nezaradené > Tipy na darčeky pre obchodných partnerov

Tipy na darčeky pre obchodných partnerov

Každý podnikateľský subjekt sa snaží robiť všetko pre to, aby si udržal dobré obchodné vzťahy s dodávateľmi a odberateľmi. Ak aj vy podnikáte a chceli by ste svojich obchodných partnerov potešiť zaujímavými darčekmi, máme pre vás tipy na darčeky pre obchodných partnerov.

Káva v darčekovom balení

Káva je praktický darček či už pre zamestnancov, alebo obchodných partnerov. Odporúčame vám preto kúpiť všetkým obchodným partnerom kávu v darčekovom balení. Kávy v darčekových baleniach sú najlepšími firemnými darčekmi. Tento darček sa spotrebuje a nebude nikomu na obtiaž. Praktické a hlavne použiteľné darčeky ocení každý obchodný partner, preto ak si ich chcete udržať, nekupujte im úplne zbytočnosti, ktoré sú nepoužiteľné a navyše nízkej kvality.

Odporúčame predovšetkým kávu v darčekovom balení so šálkami na kávu.

Káva a fľaša dobrého vína

Ak vám samotná káva nebude vyhovovať, odporúčame vám každému jednému obchodnému partnerovi vytvoriť darčekové balenie, v ktorom nebude chýbať káva z dobrej pražiarne kávy, ale aj fľaša dobrého vína. Slovenské značkové odrodové víno a kvalitná slovenská odrodová káva sú skvelý darček, ktoré ulahodia aj tým najnáročnejším obchodným partnerom.

USB kľúče a Power banky s logom firmy

Ak sa chcete držať toho, že svojim obchodným partnerom chcete podarovať využiteľné darčeky, odporúčame okrem kávy v darčekovom balení a kávy s dobrým vínom aj USB kľúče a Power banky s logom vašej firmy. Dajte si vytvoriť potlač na tieto neodmysliteľné technologické pomôcky každého z nás. Tieto darčeky dajte vyrobiť vo väčšom množstve.

Okrem týchto darčekov odporúčame hrnčeky s firemnou potlačou a tričká s firemnou potlačou. Poprípade môžete darovať všetkým obchodným partnerom luxusné značkové perá s logom vašej firmy. Všetky tieto tipy na darčeky pre obchodných partnerov sú u podnikateľov veľmi obľúbené.

Zdroj obrázka:

Autor:  marvent / Shutterstock.com

Pridaj komentár

Top