You are here
Domov > Zdravie a štýl > Vyskúšajte najnovší trend v bielení vašej zubnej skloviny

Vyskúšajte najnovší trend v bielení vašej zubnej skloviny

Dokonca aj dokonale biele zuby v priebehu času a  v dôsledku rôznych faktorov stmavnú alebo zožltnú. Príčinou môžu byť zlé návyky, použitie produktov s farbiacimi vlastnosťami, dedičnosť a iné. Vy s však vďaka najnovšiemu trendu v bielení zubnej skloviny môžete dať svoje zuby bez veľkej námahy do poriadku.

Pozrieme sa na to, čo všetko k tomu potrebujete.

Čo potrebujete vedieť o domácom bielení zubov?

Ak vás príroda neodmenila bielymi zubami alebo ak ste zlým návykom zničili ich ideálny stav, nenechajte sa odradiť. Všetko je možné napraviť. Pre krásny a žiarivo biely úsmev už nemusíte chodiť do ordinácie zubára. S pomocou profesionálneho bielenia zubov dokážete vrátiť zubom ich belosť aj pri sledovaní filmu a bez pomoci lekára.

Ide o jednoduchú aplikáciu bieliacich pásikov s účinnou látkou od profíkov. V priebehu niekoľkých minút sa tak môžete tešiť z krásne bielych zubov.

Ako podporiť výsledok bielenia?

Ak ste sa rozhodli pre tento spôsob bielenia aj vy, mali by ste vedieť, čo všetko vám pomôže dlhodobý efekt bielych zubov zachovať. Bez ohľadu na to, ako jednoduchý sa tento postup môže zdať, predsa len musíte určité postupy hygieny dodržať.

V prvom rade sa nevyhýbajte pravidelnému čisteniu zubov a odstráneniu zubného kameňa. V opačnom prípade nemusí mať bielenie očakávaný efekt.

Všetky choré dutiny by sa samozrejme mali tiež vyliečiť. Pred bielením si je lepšie zuby ešte vyčistiť. Ideálne bude, ak sa posnažíte zlým návykom vyhýbať. Minimálne do jedného týždňa po zákroku je vhodné vynechať všetky pochutiny, ktoré sa podieľajú na výraznom zafarbení skloviny.

Nie sú to žiadne nesplniteľné a náročné ciele. Naopak, ak si dáte na všetkom záležať, vaše zuby budú o niekoľko dní skutočne krásne a biele.

Pridaj komentár

Top