You are here
Domov > Nezaradené > Máme pre vás riešenie, ako si poradiť s atypickými bremenami

Máme pre vás riešenie, ako si poradiť s atypickými bremenami

stroj

Ručne poháňané vysokozdvižné vozíky môžu byť mimoriadne všestrannou skupinou ergonomických asistenčných produktov. Sú navrhnuté tak, aby efektívne prenášali prácu z pracovnej stanice na inú, ako aj na zdvíhanie bremien do pohodlných ergonomických výšok.

Sú vám k dispozícii s pevnými montážnymi plošinami, nastaviteľnými alebo pevnými vidlicami. S obrovskou kapacitou a nosnosťou, pripravené na zvládnutie bremien s rozličnou veľkosťou.

Maximálna účinnosť, produktivita a bezpečnosť vysokozdvižných vozíkov

Na zdvíhanie týchto bremien alebo nákladu vo väčšom množstve je najčastejšie používanou metódou hydraulika, hoci u niektorých typov ručných zdvíhacích zariadení sa používa lano a navijak. Pohon môže zaistiť aj sila motora alebo batérie. K maximálnemu pohodliu ovládania stroja nesmie chýbať ani pevná sedačka Grammer.

Takéto vozíky potom účinne premiestňujú, zdvíhajú a umiestňujú drôtené koše, prepravky a palety na správne ergonomické pracovné úrovne, aby sa dosiahla maximálna účinnosť, produktivita a bezpečnosť pracovníkov. Sú k dispozícii aj s mnohými prídavnými zariadeniami a príslušenstvom na prepravu a umiestňovanie špeciálnych pracovných bremien, ako sú sudy, zvitky, kotúče a iné.

Dobre vyškolený zamestnanec

K dokonalej práci na týchto zariadeniach vám však nesmie chýbať ani dobre vyškolený zamestnanec – robotník, ktorého úlohou je dodržiavať bezpečnosť práce. Splnenie všetkých podmienok používania týchto zariadení si preto vyžaduje pozornosť aj zo strany zamestnávateľa ako aj zamestnanca.

Ak máte kvalitné stroje a viete, kde zohnať náhradné diely alebo iné mechanické prídavné zariadenia, určite bude práca bezproblémová a skutočne efektívna.

Pridaj komentár

Top