You are here
Domov > Nezaradené > Autodoplnky, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou každého auta

Autodoplnky, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou každého auta

Auto je dôležitou súčasťou našich životov a častokrát si bez neho nevieme predstaviť ani jeden deň. Aby sme sa na cestách cítili príjemne, dávame si do áut kvalitné autodoplnky, ktoré by mali byť súčasťou každého auta. O ktoré autodoplnky sa jedná?

Gumené rohože do auta

Pri vstupe do auta s nimi prichádzame do kontaktu. Ich primárnou úlohou je chrániť čalúnenie interiérovej podlahy v aute pred nečistotami, ktoré do interiéru auta prenášame práve na podrážkach topánok. Gumené rohože do auta vždy kupujte podľa modelu a značky auta. Aj keby ste si kúpili rohože pre značku auta, ktorú máte, mohlo by sa stať, že práve na váš model auta by konkrétne gumené rohože do auta nepasovali.

Gumené rohože by mali mať zvýšený okraj, aby dokázali zachytiť tekutiny, najmä dažďovú vodu, ktorá sa vám zachytila v záhyboch podrážky, alebo stiekla z topánok.

Aby vám ale táto dôležitá súčasť auta vydržala, nezabúdajte si ich pravidelne čistiť. Stačiť vám bude vysokotlakový čistič, či kartáč s teplou vodou a chemickým prípravkom.

Gumové vanička do kufra

Obsah kufra sa pri prudkých zákrutách môže vysypať, vyliať a práve preto boli do áut dávané gumové vaničky do kufra. Majú zabrániť znehodnoteniu obsahu kufra a zároveň majú chrániť čalúnenie pred znehodnotením. Vaničky by mali byť protišmykové a nemali by byť náročné na údržbu a ani na montáž. Opäť je potrebné kupovať na konkrétny model a značku auta. Špina a žiadne mechanické poškodenia nemajú pri gumových vaničkách žiadnu šancu.

Autopoťahy

Nenáročný spôsob, ako si v interiéri auta chrániť čalúnenie sedačiek. Pri pravidelnom používaní sa čalúnenie sedačiek, ich poťahové látky znehodnocujú. Začínajú sa trhať, párať a nedajú sa dôkladne vyčistiť.

Ak chcete mať pekný čistý interiér, objednávajte si moderné autopoťahy.

Ak máte malé deti, alebo domácich miláčikov, autopoťahy sa stanú súčasťou vášho auta.

Pridaj komentár

Top