You are here
Domov > Šport a technológie > 3 autá, ktoré sa vám budú páčiť nie len na zimu

3 autá, ktoré sa vám budú páčiť nie len na zimu

Audi A6

Je síce ťažké uveriť, ale značka Audi sa datuje už do roku 1909 (a príbeh značky je veľmi zaujímavý). Napriek tomu sa zdá, že za posledné desaťročie alebo dva určite urobili obrovský pokrok, pričom sa dostali na luxusnú značku spolu s ostatnými nemeckými výrobcami ako BMW a Mercedes-Benz. Veľkú mieru k tomu pripisujeme ich starostlivej rovnováhe medzi štýlom a výkonom, ako je vidieť aj v ich A6. Tento sedan je trochu decentnejší a zároveň dostatočn robustný. Je dokonca k dispozícii až s výkonom až 420 koní – impozantným číslom pre akéhokoľvek vozidlo. K dispozícii s legendárnym systémom Quattro AWD značky, je to určite parádny zimný sedan.


BMW 3

BMW série 3 je legendárny, pokiaľ ide o sedany a autá vo všeobecnosti. Aj tento model dostal voliteľný pohon všetkých kolies. Nami spomínaný v model 330i xDrive Sedan, dosahuje v rýchlosť 100km/h len za 5,3 sekundy. Ide o pekný sedan na luxusnej úrovni s nastaviteľným štandardom za oveľa rozumnejšiu cenu, ako by ste mohli očakávať. A keďže ide už o sedmu generáciu, môžete si byť istí, že toto súčasné vydanie nie je len jedným z najlepších vozidiel AWD na trhu – je to jedno z najlepších vozidiel celkovo. Krása, výkon a primeraná cena – BMW 3 Series má všetko.


MERCEDES-BENZ CLS 450

Mercedes-Benz a ich CLS 450, s možnosťou doplnkovej výbavy 4MATIC AWD, nás naozaj zaujal. Nádherne oblý a aerodynamicky prešpekulovaný CLS je nádherný dokáže s ním vyniknúť naozaj každý. A kým si prajeme, aby existovala možnosť vylepšenia motora pri základnom modeli, rozhodne sme stále spokojní so štandardnou konštrukciou, ktorá ponúka 362 koňských koní. Samozrejme, ak si môžete dovoliť na jemn´é vylepšenie tohto modelu, vyladená verzia AMG vám prinesie 429 horských koní z turbocharged inline-6 s elektrickým EQ Boost – čo je určite lákavá vyhliadka.


 

Pridaj komentár

Top